Následující Eurovíkendy Euro Service CZ, k.s. Vám nabízí ve spolupráci se společností Travel plus LCC. Výhodou je, že služby průvodce CK a transfery jsou zahrnuty v celkové ceně, jenž je nízká.

Máte-li zájem o Eurovíkend na míru, neváhejte nám napsat a my Vám rádi připravíme Eurovíkend podle Vašeho přání

Eurovíkend v Paříži

Protože to je to nejkrásnější město na světě! Alespoň to tvrdí každý Francouz.

Protože jak více než před 150 lety řekl Frederyk Chopin: „Paříž je všechno, co chceš!“ a to platí i dodnesdnes!

Paříž, to jsou malebné uličky a velkolepé bulváry, skvostné architektonické díla a zanedbané zadní trakty, luxusní obchody a gurmánské restaurace, malá bistra (mimochodem slovo bistro vniklo v Paříži!) a ošuntělé hospody, moderní čtvrti a skomírající předměstí, honosné operní scény a zakouřené sklepní jazzové kluby, sebevědomí občané, zdrogovaní umělci a bezdomovci, lesk a bída – Paříž je zkrátka všechno!

Paříž, jednoduše řečeno je nejnavštěvovanější město světa a tohoto prvenství určitě nedosáhla diky svému klimatu, či pohostinností Pařížanů (i když jsou výjimky) ale zcela určitě díky své historie a architektuře, která je světovím unikátem! Který, přežil nespočet válek a revolt. Paříž je unikátní i v tom, že ji lze poznat za 2 dny nebo za 2 týdny ale vždy je třeba se znovu vrátit protože vždy zjistíte, že má co nabídnout. Paříž, jednoduše buď milujete nebo nenávidíte!

Na závěr se lze se nechat inspirovat následujícím citátem od Ernesta Hemingwaye „Pokud má člověk to štěstí, aby žil zamlada v Paříži, potom ať půjde v životě kamkoliv, jde to všude s ním, protože Paříž, to je pohyblivý svátek“

Dostupné termíny:

Bohužel v současné době nejsou vypsané termíny pro tuto metropoli. Pokud si přejete tuto metropoli navštívit, neváhejte nás kontaktovat a požádat nás o Eurovíkend na míru