Následující Eurovíkendy Euro Service CZ, k.s. Vám nabízí ve spolupráci se společností Travel plus LCC. Výhodou je, že služby průvodce CK a transfery jsou zahrnuty v celkové ceně, jenž je nízká.

Máte-li zájem o Eurovíkend na míru, neváhejte nám napsat a my Vám rádi připravíme Eurovíkend podle Vašeho přání

Eurovíkend v Římě

Hlavní město Římského impéria, Papežského státu a Itálie…Řím je skutečně věčným městem! Jedno z nejelegantnějších hlavních měst celého světa, místo, kde se psala historie.

Řím je nejlepší poznávat pěšky! Zajímavá místa, stejně tak jako nádherné výjevy jsou k mání dostlova na každém rohu. Římské sloupy stojí bezúčelně vedle středověkých bazilik, pompézní fontány zdobí prostranství před renesančními palácy a to vše je obklopeno ruchem hemžících se davů, proudících po typických dlážděných uličkách a italských trzích.

Nasajte atmosféru římského imperia ve Foru Romanum, projděte se dechberoucím Koloseem, nechte se unášet krásami Vatikánského paláce – brzy začnete pochybovat o tom, zda jste stále v hlavním městě moderního národa a nebo jste se ocitli zpátky v historii! Tímto historickým odkazem však prostupuje moderní Řím – metropole módy, gastronomie a jedna z neoblíbenějších nákupních destinací světa!

Vychutenejte si jedinělý a neodolatelný mix krás historie a lákadel současnosti v jednom z nejvíce fascinujících měst!

Dostupné termíny:

Bohužel v současné době nejsou vypsané termíny pro tuto metropoli. Pokud si přejete tuto metropoli navštívit, neváhejte nás kontaktovat a požádat nás o Eurovíkend na míru